Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Ekim 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, üst Haberler, Yaşam

Marka ve Görseller Bu Gençlerin Elinden Çıktı…

Geyve Yöresel Ürünler Üretim Merkezi”nin Görsel Kimlik Çalışmaları Sakarya Üniversitesi öğrencileri tarafından yapıldı. Geyve Belediyesi ve SATSO Kadın Girişimciler Kurulunun birlikte yürüttüğü “Geyve Bölgesindeki Kadınların İstihdamı Projesi” kapsamında hayata geçirilen tesisin kurulum aşamasında Sakarya Üniversitesi de yer aldı.

Görsel kimliklendirme ve markalandırma çalışmaları, Sakarya Üniversitesi STMF Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencileri tarafından gerçekleştirildi. Öğr. Gör. Gökçe Erinç Büyükşengür’ün, öğrenciler ile sektör deneyimini bir araya getirdiği Reklam dersi kapsamında, “Geyva” markası altında satışa sunulan ürünlerin tasarım örnekleri, belediyenin ve kadın girişimciler komitesinin onayı ile uygulanmaya başladı.

Geyva markasının logo, görsel kimlik ve ambalaj tasarımlarını hazırlayan proje ekibinde Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencilerinden Hakan Nergiz, Tugay Arıcı, Taner Tarık, Ömer Faruk Çaylı ve Esmanur Kaya yer aldı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2339 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle