Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Ocak 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

MARKA Projeyi Onayladı..

MARKA Projeyi Onayladı…

Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan ” OYUN TABANLI KODLAMA ÖĞRENME İLE DİJİTAL KÜLTÜREL MİRASIN YAYGINLAŞTIRILMASI ” Projesi, MARKA ( Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ) tarafından onaylandı.

Proje onay-imza töreni MARKA Kocaeli Bölge Müdürlüğünde yapıldı. İmza törenine Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Yavuz Şengül katıldı.

Program MARKA Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu’nun açılış ve hoş geldiniz konuşması ile başladı. Çöpoğlu MARKA nın çalışmaları hakkında kısa açıklamada bulundu. Özetle; ” 2018 yılı desteklenecek faaliyetler için 1.000.000.TL kaynak tahsis edilmiştir. Destek programı kapsamında 165 başvuru alınmış olup 93 proje başarılı bulunarak destek almaya hak kazanmış olup, 2018 yılı kasım – aralık döneminde 39 başvuru arasından başarılı bulunan 26 proje uygulanacaktır. ” Dedi.

Projelerini imzalamaya gelen temsilciler önce projeleri hakkında kısa bilgiler verdi, daha sonra da imzaladılar. Geyve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şb. Mdr. Yavuz Şengül de proje hakkında kısa açıklama yaptıktan sonra MARKA Genel Sekreteri ile projeyi imzaladı.

İmza töreni çektirilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

Namık Cihan/Geyvemedya.Com

1358 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle