Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 06 Ekim 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet

Mantar Sevdası Pahalıya Mal Oluyordu..

geyve-alifuatpasa-mantar-sevdalisi-macerasi-sapanca-sogucak-yaylasi-sis-sonrasi-kayboldular- (2)Geyve ilçesi Alifuatpaşa Mahallesinden bir grup arkadaşın mantar sevdaları pahalıya mal oluyordu.

Geyve Alifutapaşa Mahallesinden bir gurup mantar sevdalısı, mantar toplamak için gittikleri Soğucak yaylasında bir anda çöken sis sonucu kaybolma tehlikesi geçirdiler..

Geyve  Düzakçaşehir Köyü ve Kırca Yaylası üzerinden Soğucak yaylasına mantar toplamaya giden  Alifuatpaşa Mahallesinden  Muhsin Bolubeyioğlu Şafak, Nail Gökdağ, Saffet Gökdağ , Mustafa Gökdağ’dan oluşan ekip Soğucak Yaylasında sis çökmesi sonucu yollarını şaşırarak kayboldu.

Mantar toplamaya çıkan ekip toplama işi bitimi sonrası dönüş yolunda yoğun sis çökmesi üzerine yollarını şaşırdı. 4 kişilik ekip bölgeden şans eseri geçen başka bir ekibin kılavuzluğu ile Sapanca’ya inip akşam saatlerinde sağ salim Alifuatpaşa’ya  ulaştılar.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

mantar-toplamaya-giden-ekip-sapnaca-sogucak-yaylasinda-kayboldu-

3477 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle