Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 01 Temmuz 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Teknoloji

Mahalleleleri Birbirine Bağlayan Köprü Çöktü..

Taraklı’nın Tuzla Mahallesi ile Dedeler Mahallesi’nin ulaşımını sağlayan köprü geçtiğimiz hafta ilçeyi etkisi altına alan aşırı yağışta çöktü. Köylü köprünün tez zamanda yapılmasını istiyor

Sosyal medyayı en etkin kullanan köylerden birisi hiç kuşkusuz Taraklı’nın Tuzla Köyü. Büyükşehir yasası ile mahalle statüsünü alan Tuzla, yapılan etkinlikler, ilçenin tanıtımı için kullandıkları Tuzla Köyü facebook hesabından yetkililere seslendi.

Tuzla Köyü ile Dedeler arasında ki ulaşımı sağlayan köprüde ki çökmenin tez zamanda onarılmasını istenerek “Geçen hafta yaşanan aşırı yağış nedeniyle Dedeler köyü ile bağlantı köprümüz ( Köprübaşı mevkii) çökme yaşanmış olup kullanımı yapılamamaktadır. Yetkililerimizden tez zamanda yardımcı olmalarını rica ediyoruz”

Tuzla Köyü facebook hesabının kullanıcısı yapıcı bir dille çöken köprülerinin onarılmasını istemiş. Taraklı Belediyesi ya da Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaştan gelen nazik talebi yerine getirmek düşer…

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1788 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle