Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Nisan 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, üst Haberler

KYK Öğrencilerinin Taraklı’da Doğal Yaşam Keyfi

KYK Öğrencilerinin Taraklı Keyfi

Geyve KYK yurdunda kalan öğrenciler tarihi ve sessiz şehir ünvanına sahip Taraklı ile Duman mahallesibi gezdiler.KYK öğrencileri gezi’den oldukça memnun kalırken oksijeni bol, doğası mükemmel atmosferde bol bol fotoğraf çektiler.

Faaliyet

Geyve KYK Yurt müdürlüğü bünyesinde bütün öğrencilere rahat edecekleri, okuluna yakın, kendilerini güvende hissettikleri, rahat ders çalışma ortamlarının olduğu yurt imkânının yanı sıra yurtlarda kalan öğrencilerin ders dışı zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebilmesi, akademik, sosyal, kültürel, milli ve manevi yönden gelişimlerini sağlayabilmek, birlik ve beraberlik duygularını pekiştirebilmek amacıyla eğitim, sosyal, kültürel, sportif vb. alanlarda faaliyetler gerçekleştiriliyor.

Tarih Ziyareti

Kültür gezileri kapsamında düzenlenen geziye Geyve KYK Yurt müdürü Sevda Ulutaş ve Müdür Yardımcısı Zeki Ulutaş ile 50 kişilik öğrenci gurubu katıldı. Öğrenciler Taraklı Kadirler Konağı, Çakırlar konağını gezdiler.Daha sonra Kurşunlu camii ve Hisar tepesini gezen öğrenciler, tarihi çınarı’da ziyaret ettiler.

Duman’da Doğal Yaşam

Taraklı gezisi sonrası köy yaşantısını merak eden Duman mahallesine giderek orda yaşlıları ziyaret etiler.Köy yaşantısını yerinde gören öğrenciler çocuklara çeşitli hediyeler dağıttılar.Geziden memnun kalan öğrenciler bol bol fotoğraf çekerek ve oyunlar oynayarak gezinin tadını çıkardılar.

Hüsamettin ÇAĞLAR-Geyvemedya.com

1915 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle