Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Nisan 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

KYK’ da Sürpriz Kutlama…

KYK’ da Sürpriz Kutlama…

Geyve Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Öğrenci Yurdu Yönetimi tarafından,sürpriz bir kutlama düzenlendi.
Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173. yılı kutlamaları çerçevesinde yapılan kutlamalara, Geyve KYK Yönetimi sürpriz bir kutlama ile katıldı.
Yurt Yönetimi, İlçe Emniyet Müdürlüğü kurduğu bir irtibat ile haberleri olmadan görevli ekibi, KYK da öğrenci olayları var diye çağırdı. KYK Yurduna gelen ekip, hemen önceden hazırladıkları görüşme odasına kavgacılar orada diye alındı.
Odada; Geyve KYK Md. V. Fatih Toydemir, yönetim memurları Kadriye Salman-Aziz Çiftçi, güvenlik şefi Hüsamettin Çağlar ve öğrenciler ekibi alkışlarla karşıladı ve gününüz kutlu olsun diye kutlamalar yaptı. Ekipte görevli polisler ilk şaşkınlıklarını attıktan sonra hazırlanan sürpriz kutlamadan duydukları memnuniyetlerini alkışlara katılarak ifade etti. Pasta kesildi ve birlikte hazırlanan meyveler yenildi. Ekipte bulunan bir polis memurunun; “21 yıllık meslek hayatımda ilk olarak böyle bir an yaşadım. Çok teşekkür ederim.” ifadesi duygusal anlar yaşattı.
Sürpriz kutlama çekilen fotoğraflar ile sona erdi.

Namık Cihan. Geyvemedya.Com

3304 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle