Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Mart 2016 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, üst Haberler, Videolar

JANDARMA’YA BÖYLE DUA ETTİ.

PAMUKOVA-JANDARMASİ-KAYBOLAN-KUZULARİNİ-BULUNCA-DUA-ETTİ-2Pamukova Cumhuriyet Mahallesinde 30 adet kuzusu kaybolan Fatma Küçük, Jandarmanın kısa sürede kuzularını bulup kendisine teslim etmesi sonrası, Jandarmaya dua etti.

Pamukova Cumhuriyet Mahallesi Doğa Sokak’ta sabah uyandığında evinin önünden 30 adet kuzusunun kaybolduğunu gören Fatma Küçük ve Hakkı Küçük Jandarmaya başvurdu. Pamukova İlçe Jandarma Komutanlığı Fatma ve Hakkı Küçük’ün kaybolan 30 adet kuzusunu bulmak için arama ekibi oluşturdu. Jandarma ekipleri kaybolan kuzuları İlçeden 4 km uzakta beş saatlik bir arama sonunda Karandere mevkiinde buldu.

Jandarma bulduğu 30 adet kuzuyu Fatma ve Hakkı Küçük’e teslim ederken, Fatma Küçük kuzularını bulan Jandarmalar’a “ Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Allah askerimizi korusun ne muradınız varsa versin “ diye dua edince, arama ekibinin başında bulunan Astsubay Fatma Küçük’ün elini öperek “ Bizler sizler için varız. Geçmiş olsun “ dedi.(Pamukovahalk)

KUZULARI BULUNUNCA BÖYLE JANDARMAYA BÖYLE DUA ETTİ;

2087 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle