Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Ocak 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Yaşam

okuma yazmaKursu Bitirip Açıktan Okumaya Başladı

Geyve Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünün açtığı Okuma yazma 2.Kademe Kursunu başarı ile tamamlayan Semra ORUK Açık Ortaokula kayıt yaptırdı.

01/10/2012 tarihi ile 08/01/2013 tarihleri arasında devam eden Yetişkinler 2. Kademe Okuma Yazma Kursunu başarı ile tamamlayan Semra ORUK belgesini Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İrfan KARAÇAYIR’ın elinden almasından sonra Açık Ortaokula kayıt yaptırarak kitaplarını aldı. Semra ORUK duygularını şu şekilde ifade etti: “2.kademe okuma yazma kursunu bitirdikten sonra eğitimime kaldığım yerden devam etmek istediğimi kurs öğretmenime söyledim. Kurs öğretmenim ise Açık Ortaokula kayıt yaptırabileceğimi ve yaklaşık bir yıl içerisinde okulumu bitirebileceğimi ayrıca ehliyet almak için de başvuru yapabileceğimi söyledi. Belgemi aldıktan sonra kaydımı yaptırarak ortaokula başladım. Bana bu fırsatı sunan Halk Eğitime çok teşekkür ediyorum. Tüm çalışanlarından Allah razı olsun.” dedi.

DSCF0840

1457 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle