Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Nisan 2018 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Kültürün Duayeni İşsever Hoca’ya Plaket

Ahmet İŞSEVER’e Plaket…

Taraklı Yerel Kültür Derneği tarafından, yöre kültürünün duayeni kabul edilen emekli öğretmen Ahmet İŞSEVER için bir program düzenlendi.

Onur Gecesine; Emekli öğretmen Ahmet İşsever, SAÜ Öğr. Üyesi Adem Arı,Sakarya YKD Federasyonu Bşk. Özgür Aygün, Pamukova YKD Bşk. Zeki Özcan, Geyve YKD den Namık Cihan – Selahattin Tinar – Yusuf Yıldız – Ayhan Sönmez, Taraklı YKD Bşk. Feyzi Çakmak ve Yön. Kur. Üyeleri katıldı.

Program, Konukların ve Taraklı Yerel Kültür Derneği Yönetim Kurulu Üyelerinin birlikte yedikleri yemek ile başladı.

Yemek sonrasında, Taraklı Hacı Rıfat Konağı’na geçildi.

Gecenin açılış ve konuklarına hoş geldiniz konuşmasını Taraklı YKD Bşk. Feyzi Çakmak yaptı. Çakmak konuşmasında; Ahmet İşsever’ in yöre kültürüne katkıları için kendisine teşekkür etti.

SAÜ Öğr. Üyesi Adem Arı, İşsever’in hayatını ve çalışmalarını içeren bir slyat destekli sunum yaptı ve sık sık alkışlarla kesildi.

Ahmet İşsever, sunum sırasında ilginç anılarını konukları ile paylaştı. Konuşması sık sık gülüşmeler ve övgü dolu alkışlarla kesildi.

Sakarya YKDF Bşk. Özgür Aygün, Ahmet İşsever’ e yöre kültürüne katkıları için şükran plaketi sundu. Taraklı YKD Bşk. Feyzi Çakmak, katkılarından dolayı Sakarya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Fahri Kolsuz’ a şükran plaketi sundu.

Gece, fotoğraf çekimleri ile sona erdi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

1851 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle