Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Haziran 2011 | Dünya, Eğitim, Gündem, Köyler

KOZAN MEHMET AYŞE AKGÜL İLKÖĞRETİM OKULU YABANCI MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI:
Comenius okul ortaklığı projesi kapsamında İSPANYA, MACARİSTAN .BULGARİSTAN ve ROMANYA’dan gelen 27 kişilik
öğrenci ve öğretmen grubunun  son derece olumlu izlenimlerle  ayrıldığını söyleyen okul müdürü Vedat DUMAN; Proje koordinatörü Ali YILDIZ ‘a ,Levent ERTUNA ‘ya ve öğretmenlerine gayretlerinden ve fedakarlıklarından dolayı çok teşekkür ettiğini belirtti.

Bir hafta boyunca misafirimiz olan yabancı okul ortaklarımız Türk Misafirperverliğine hayran kaldıklarını belirttiler. Proje kapsamında ;ebru çalışması,Hacivat karagöz etkinliği,krigami etkinliği,Kozan köyünde sergi açılışı,deprem Müzesi ,İznik gezisi ve miniatürk- İstanbul gezisi yapılırken misafirlerimiz yaptığımız gezilerde en yoğun ve en güzelinin Türkiye olduğunu belirtti.

Proje koordinatörü Ali YILDIZ; okulumuza 4 farklı ülkeden gelen misafirlerimizin Türkiye hakkındaki olumsuz düşünceleri değiştirdiklerini ,etkinlikler süresince kültür ve fikir alışverişinin oldukça olumlu sonuçlar verdiğini belirtti.
Okul Müdürü Vedat DUMAN; Projede öncelikle Sayın Kaymakamımız İdris AKBIYIK’a ve bize destek olan herkese çok teşekkür ettiğini belirtti.

1258 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle