Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Haziran 2017 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Kozan’da Sorun ve Talepler Dinlendi

Kozan Mahallesi’nde Halk Toplantısı, İftar ve Açılış Programı Yapıldı

Geyve’de devlet vatandaş buluşmaları kapsamında Kozan Mahallesi’nde halk toplantısı, açılış ve iftar programı yapıldı.

Toplantıya Kaymakam İlyas Memiş, Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçe Jandarma Komutanı J . Üsteğmen R. Gökhan Civek, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hamdi Yel, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Doğan, Orman İşletme Şefi Medine Pehlivan, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Araştırma Görevlisi İlker Çakıroğlu, SEDAŞ sorumlusu Necati Akbay, Kozan Mahalle Muhtarı İlhan Üzüm ve mahalle sakinleri katıldı.

Kozan Mahallesinin sorunları ile ve vatandaşların taleplerinin değerlendirildiğini ifade eden Kaymakam İlyas Memiş, halk toplantılarının; vatandaşlarımızın sorunları ve taleplerinin yerinde incelenmesi, bizzat mahalle sakinleriyle görüşülerek tespit edilmesi için yapıldığını, vatandaşlarımızın talep ve sorunların kurumlarımıza iletilerek çözülmesi için takibinin yapılacağını belirtti.

Halk toplantısının ardından Kozan Ortaokulu’nun “Zeka Oyunları Sınıfı” açılışı yapıldı.  Açılış programından sonra protokol üyeleri ve vatandaşlarımızın katılımı ile iftar programı gerçekleştirildi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2128 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle