Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Nisan 2012 | Dünya, Eğitim, Köyler, Manşet

Mehmet Ayşe Akgül İÖO’nun son yolculuğu İspanya

Mehmet Ayşe Akgül İlköğretim okulu, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı’nın(Ulusal Ajans) Programları kapsamında yürütülen Çok Taraflı Okul Ortaklığı Projesi çerçevesinde 22 Nisanda İspanya’ya hareket etti. 1 hafta boyunca İspanya’da çeşitli etkinliklere katılacak olan öğretmenler;  yaptığımız hazırlıklar ile okulumuzu en güzel şekilde temsil edeceklerini belirtti.

Okul Müdürü Vedat DUMAN ve 4 öğretmenden (Ali YILDIZ, Levent ERTUNA, Tülay ÖZTÜRK ve Dilek YILDIZ) oluşan kafile; orada açacakları sergi ve etkinliklerde kültür alışverişinin olumlu izlenimleri ile dönmelerini temenni ettiğini belirtti.

2807 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Öğretmenlerimiz İspanya’da için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Eğitim, yaparak ve yaşayarak öğrenme sisteminir.in en mükemmelidir.Öğrencileri İspanyaya götüren ve teşvik eden öğretmenlerime teşekkür ederim.İspanyanın yaşam ve kültürünü yerinde görüp yaşam alanlarını inceleme imkanını bulmuşlardır.İnsanlığın olduğu her yer gezilip görülerek ufkumuzu geliştirebiliriz.Bizler her gelişmeye açık olamalıyız ve bunu en son teknolojiyle yaşamamızda yer etmeliyiz.Millet olarak dünyanın her yerinde iz bırakmalıyız.İnancımızı,kültürümüzü dünyada kalıcı ve adil sistemimizi önce kendimiz sonra insanlara örnek teşkil etmeliyiz.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle