Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Haziran 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Köyler, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler, Yaşam

Köylü İmece’yi Hatırladı..

Sevabına yapıyoruz!

Milletvekilleri ve belediye başkanları kısa siyasiler her ortamda her fırsatta kendilerinin en iyi olduğuna vurgu yapıp oy istiyor. Sakarya’da çekilen bu görüntü hizmetin kötü olduğunu gösteriyor

Fotoğraf Sakarya ile Bilecik Gölpazarı arasında ki bağlantı yollarından birisi. Sadece iki şehri birbirine bağlamakla kalmayan yol aynı zamanda birkaç köyün yeni adıyla mahallenin bağlantı yolu. Çamlık-Şehren-Gölpazar yolu bölgede oturan vatandaşlar tarafından tamir ediliyor.

İktidarın hizmetleriyle övündüğü muhalefetin daha iyisini yapacaklarını vurguladı seçim döneminde köylüye ‘İMECE’yi hatırlatan uygulama kimleri rahatsız eder bilinmez. Ancak ortada bir gerçek var şehrin belli bölgelerinde hizmetle ilgili ciddi sıkıntılar var.

Yolda meydana gelen çökmeler nedeniyle araçların altını vurduğunu ifade eden vatandaşlar “Her seferinde 2019 yılına kadar asfaltsız yol kalmayacak dendi. Birkaç köyün hatta iki şehri birbirine bağlayan yol kaplama asfalt. Yolda ki çökmeler nedeniyle araçlarımız zarar görüyor. Bizde Ramazan, Mübarek ay sevaptır diyerek yolun bozuk kısımlarını dolduruyoruz. Yoldan geçen araçların altı vurmasın diye çukurları toprak dolduruyoruz” dedi.

(KAYNAK:haberlisin.com)

3139 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle