Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Eylül 2011 | Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Teknoloji

40 Yıllık  Rüya Gerçek Oluyor..

 

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, yapımı devam eden D – 650 Karayolu bağlantı yeni yol inşaat sahasına gezi düzenledi.

 

Cuma namazından sonra cami önlerinden kalkan araçlar, gidip görmek isteyenleri inşaat alanına götürdü.

 

Gelen konuklara Şantiye Şefi Hakan Acunsal(İnş. Yük. Müh.) yapılan çalışmalar ile ilgili olarak bilgiler aktardı ve inşaat sahasını gezdirerek yöneltilen soruları cevaplayarak, Trenyolu ve hızlıtren yolu köprüleri, Sakarya köprüsü ve yeni yol çalışmalarını anlattı.

 

Katılımcılar  ziyaret esnasında Geyve E-25 bağlantı yolunda temel atma töreninden bu zamana kadar yapılan işleri yerinde görerek gerçekleştirilen projenin büyüklüğüne bir kez daha tanık oldular.

 

 

Gelen katılımcıların son derece memnun ayrıldığı gezide Belediye Başkanı Murat Kaya ziyaretçilere ve İlgili Mütehit firma teknik personeline teşekkür ederek şantiye sahasından ayrıldılar.

 

 

Erdinç TUNA-Namık Cihan. Geyvemedya.com


 

2907 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

40 Yıllık Rüya Gerçek Oluyor.. için 3 Yorum

  1. Ahmet Kadir Yılmaz dedi ki:

    Bazı duygular anlatıılmaz yaşanır diye.Bu gezide olmasamda oradki heyecanı resimlerle ve yazılarla anlamaya çalışıyorum..manşeti atan kardeşimizde iyi atmış gerçekten..geyvenin belkide tarihindeki en büyük yatırımı diye düşünüyorum..Bundada tabiki Murat başkanımı kutlamak istiyorum.teşekkürler başkan.Yolun açık olsun

  2. recep ali dedi ki:

    bu kırk yıllık rüya değil bizim rüyamız geyvenin içinden geçen yoldu seneğer çevre yolunu yapmassan bu köprü pek işe yaramaz belki ileride bu olayları pek abartmayın siz geyveliler mahalli gazetelerin manşetlerini okursanız diğer ilçelere ne yatırımlar oluyor görürsünüz ama geyvehaber gaztesi dağıtacağınıza yerel gazete dağıtın saygılar

  3. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    İnsan, yaşamlarında eserleri ile hayat bulur ve değer kazanır.Belediyeler ve yerel yönetimler hizmetleri ile anılırlar.bELEDİYE BAŞKANIMIZIN YAPTIKLARI YAPACAKLARININ TEMİNATI OLARAK GÖZLER ÖNÜNDEDİR.Doğalgaz hatları döşenmekteve süratle tamamlanmaktadır.Bizler hizmetin gelişine ve getirene bakarız.Gizli hizmet aşkıyla yananları bazen sahnede göremeyiz.Onlar baş tacımızdır.Her işi YALNIZCA İNSANLARA HİZMET AŞKIYLA YAPARLAR VE VİCDANEN RAHATTIRLAR.Onlara binlerce teşekkür ederim.Belediye başkanımız gerçekten yaptıkları hizmet inancının gereği bir hizmet aşkıdır.Karşılığını yalnızca Allahtan beklemektedir.Yalnızca kuldan bilinmesini istemektedir.O da insan olarak en doğal hakkıdır.Ben şahsen onu tanıdıkça değerini anlıyorum.Geyve aşığı ve tutkunu bir insan.Başarılarının devamını diliyor ve her zaman desteğimi esirgemiyeceğim.Allah yar ve yardımcısı olsun.Güzel insan.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle