Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Mart 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Teknoloji

Köprü Çalışmaları Tamgaz…

geyve-karacay -koprusu-calismalari-devam-eiyor- (5)Geyve İlçesi içinden geçen KARAÇAY Deresi üzerine yapımı devam eden köprü çalışmalarının aralıksız devam ettiği açıklandı.

İnşaatta çalışanların verdiği bilgilere göre; köprünün taşıyıcı bloklarının köprü üzerinde dökümü gerçekleşecek. Ulaşım ve şehir içi geçişlerindeki zorluların böyle bir karar alınmasına neden olduğu bildirildi.

Belediye Başkanı Murat Kaya kısa açıklamasında: “Karaçay Deresi üzerinde yapımına devam edilen köprünün çalışmaları aralıksız devam ediyor. Kötü hava koşullarının neden olduğu gecikme, çalışan arkadaşların özverili çalışmaları ile telafi edildi. Taşıyıcı blokların dökülmesi sonunda çelik bölümler yerleştirilecek. Çalışmaların mümkün olduğu hızla devam ettiği ve takvimin zamanında uygulanacağı belirtildi.” Dedi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

11033742_961421760537623_232168573_o-crop

3394 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Köprü Çalışmaları Tamgaz… için 3 Yorum

  1. olmamış başganım, köprü çok geniş olmuş… bukadar geniş köprü mü yapılır… 🙂 eskisinin neyi vardı… ne gerek vardı? hafif yuvarlak, kenarları yassı olmuş, köprü sağa italik olmuş, zemine döşenen taşıyı kolonların rengi sarı olmuş… neden sarı ? mavi olmalıydı… :):) demir filizleri çok kullanılmış… 🙂 olmamış… şaka şaka… biraz muhalif olayım dedim ama gene yok… :):)

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle