Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Haziran 2019 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Videolar, Yaşam

Köpeği ERA ile Şampiyon Oldu

Alifuatpaşa Avcılar Kulübü Başkanı Fevzi Çakmak, köpeği ERA ile  Bursa Fermalı Av Köpekleri mera yarışmasında İngiliz Gençlerde birinci oldu.

Avcıların olmazsa olmazı olan köpekleri ile adeta bütünleştiği ve onlarla birlikte nefes aldığı avcılık camiasında her daim söylenen sözdür.Alifuatpaşa Avcılar Kulübü üyeleri de köpekleri ile yarışmalarda ödülleri toplamaya devam ediyor.Geçtiğimiz Nisan ayında Adapazarı Av Köpekleri Mera yarışmasında köpeği ERA ile  2. Olan Alifuatpaşa Avcılar Kulübü Başkanı Fevzi Çakmak, 9 Haziran’da Bursa’da yapılan av köpekleri mera yarışmasında İngiliz Gençlerde birincilik ödülünü aldı.

Alifuatpaşa Avcılar Kulübü başkanı Fevzi Çakmak, köpeği ERA ile Bursa Fermalı Av Köpekleri mera yarışmasında kazandığı şampiyonluk kupasını Alifuatpaşa’da dernek lokaline hediye ederek sevincini avcı arkadaşları ile paylaştı.

Şampiyon ERA ve sahibi Çakmak bu ödül sonrası önümüzdeki hafta sonu Kütahya Emet’te yapılacak olan Fermalı Av Köpekleri Mera Yarışmasına katılacak.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

ERA YARIŞMALARA BÖYLE HAZIRLANDI

ERA ADAPAZARINDA 2. OLDU

ŞAMPİYON ERA

886 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle