Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Ekim 2014 | Alt Haberler, Dünya, Eğitim, Geyve, Manşet

Konuk Öğrencilerin Ziyaretleri…

konuk-ispanyalı-öğrencilerin-geyve-ziyareti- (10)Geyve İlçesi Kozan Mahallesi Mehmet Ayşe Akgül Ortaokulu yönetimi tarafından yürütülen A.B. Projesi kapsamında, İspanyol ve Polonyalı öğrencilerden oluşan 18 kişilik ekip konuk edildi.

Konuk öğrenciler, Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık ve Belediye Başkan Vekili Metin Kolat’ı makamında ziyaret etti. Kendilerine hediyeler verildi.

Kozan Mehmet Ayşe Akgül OO Müdürü Vedat Duman uygulama hakkında şu bilgileri verdi: “A.B. tarafından desteklenen projemizi gerçekleştirdik. Bizler önce ülke dışına gezi yaptık. Bizleri konuk eden ülke öğrencileri ülkemize davet ettik. İadeyi ziyarette bulunuyorlar. 1 hafta süre ile İspanyol ve Polonyalı öğretmen ve öğrencilerden oluşan gurubu gezdireceğiz. Geyve, Taraklı, Kuzuluk, Acarlar Longozu, İstanbul’u gezdirip tanıtacağız. Kozan köyü sakinleri konuklara yöre yemekleri ikramında bulundular. Konuk öğretmenler Adapazarı’nda kalıyorlar, öğrencileri  Kozan ve Bayat Mahallesinden gelen öğrenciler konuk ediyorlar. Projemizin koordinatörü İngilizce Öğretmenimiz Özlem Çelik.”

 Namık Cihan. Geyvemedya.com

konuk-ispanyalı-öğrencilerin-geyve-ziyareti- (1)

foto

3290 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle