Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Nisan 2019 | Alt Haberler, Gündem, Siyaset, Yaşam

Komşu, Hizmete Devam dedi.

MÜNÜR ŞAHİN KAZANDI

Osmaneli ilçesinde AK Parti’nin aday göstermemesi üzerine partisinden istifa eden Münür Şahir, bağımsız girdiği belediye başkanlığı seçimini kazandı.

Bağımsız Girdiği Seçimi Kazandı

Kesin olmayan seçim sonuçlarına göre Osmaneli Belediye Başkanı Bağımsız aday Münür Şahin oldu. Osmaneli’ne yaptığı hizmetlerle vatandaşların gönlünde taht kuran Şahin, AK Parti’nin aday göstermemesi üzerine partisinden istifa ederek Bağımsız aday olarak seçime girmişti.

Sandıkların açılmasının ardından Osmaneli zafer kutlamalarına başladı. Kutlamalara çok sayıda kişinin katıldığı görülürken Başkan Şahin teşekkür konuşması yaptı.

Başkan Şahin, yaptığı açıklamada “Osmaneli’de yorucu bir süreyi geride bırakıyoruz. Beni destekleyen Osmaneli halkına çok teşekkür ediyorum. Çünkü çok farklı bir süreç yaşandı Osmaneli de, özellikle benim aday gösterilmeme sürecinden sonra Osmaneli halkının beni sahiplenmesi ve sürekli olarak benim aday olmamı istemeleri en sonunda da benim adaylığımı açıklamamla beraber farklı bir süreç başlamıştı. Allah’a şükürler olsun güzel bir sonuç alarak Osmaneli de belki de bir ilki gerçekleştirmiş olduk. Osmaneli de tüm siyasi partilerin destekleriyle bir bağımsız aday olarak seçimi kazandık. Bundan sonra da Osmaneli’ye güzel hizmetler yapmak suretiyle bu hizmeti kaldığımız yerden devam ettireceğiz. Ben buradan tüm Osmaneli halkına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

738 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle