Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Aralık 2017 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Köftecioğlu Merkez Lokantası Dualarla Hizmete Girdi.

Köftecioğlu Merkez Lokantası Dualarla Hizmete Girdi.

Geyve’li genç girişimci Soner Özel’in işletmecici olduğu Köftecioğlu Merkez Lokantası, yoğun katılımın gerçekleştiği törenle hizmete açıldı.

Cumhuriyet Meydanında bulunan Köftecioğlu Merkez Lokantasının açılışına Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Geyve Müftüsü Ali Erhun, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

İşletme, Geyve Müftüsü Ali Erhun’un yaptırdığı dua sonrası Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ve müftü Ali Erhun’un kurdelayı kesmesiyle hizmete girdi.

İşletme sahibi Soner özel, açılış sonrası katılımların dolayı herkese teşekkür ederek, Geyvelilere daha kaliteli hizmet vermek ve mekânımızı kullanışlı tasarlamak için özen gösterdik. Mekanın lezzeti tavan yaparken fiyatlarımızı ise son derece uygun tuttuk. Özel lezzetlerimiz için mutlaka Köftecioğlu Merkez Lokantasına bekliyoruz. “ dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

4765 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    © Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
    Reklamı Gizle
    Reklamı Gizle