Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 31 Ekim 2013 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

Kızılay’a Kutlama ziyareti…

kızılay.7Geyve İlçesi “Türk Kızılayı” Şube Yönetimi, Kızılay Haftası Kutlamaları çerçevesinde ziyaretine gelen “AKP Geyve Kadın Kolları ve Gençlik Kolları”nı konuk etti.

AKP Geyve Kadın Kolları Başkanı Aynur Gökdemir ve Yön. Kur. Üyeleri ile AKP Geyve Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre Yar ve Yön. Kur. üyelerinden oluşan heyet, Kızılay Haftası Kutlamaları çerçevesinde ziyaret ettikleri Kızılay Geyve Şubesinde, Başkan Recep Tosun’a hediyelerini sundu.

Başkan Recep Tosun kısa açıklamasında şunları söyledi: ” Kızılay Haftası Kutlamaları nedeniyle bizleri ziyaret eden AKP Kadın Kolları Başkanı Sayın Aynur Gökdemir ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Gençlik Kolları Başkanı Sayın Yunus Emre Yar ve Yön. Kur.Üyelerine çok teşekkür ederim. Hediye getirmişler, kibarlıkları için de ayrıca teşekkür ederim.”

Kızılay Şube Başkanı Recep Tosun, konuklarına yapılan faaliyetler konusunda bilgiler verdi. Yön. Kur. Üyesi Sadi Çelik konuklarına ikramlarda bulundu.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1907 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle