Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Kasım 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

KIZILAY HAFTASI” DÜZENLENEN PROGRAMLA KUTLANDI…

 

geyve kızılay haftası kutlama programı (2)Geyve İlçesinde “Kızılay Haftası” Kültür Merkezinde “Anadolu Sağlık Meslek Lisesi” tarafından hazırlanan bir programla kutlandı.

Kutlama Programına; İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık, Garnizon Komutanı Lütfü Varol, İlçe Emniyet Müdürü Halil Bayar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant, İl Genel Meclisi Üyesi Neşet Çakır, protokol üyeleri, öğrenciler katıldı.

Okul Öğrencileri Beyzanur Çetin ve Bahanur Çağlayan’ın sunduğu program; Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının birlikte söylenmesi ile başladı.

Okulun Tarih Öğretmeni Mehmet Baştürk’ün konuşmasından sonra, Kızılay Geyve Şb. Başk. yard. Sadi Çelik konuştu.

Öğrenci Asiye Keskin konuşmasının slayt destekli yaptı. Öğrenci Şule İşler “Kızılay” şiirini seslendirdi. Kızılayın amaçları ve görevleri konulu konuşmayı öğrenci Sevdanur Çakır yaptı. Öğrenci Yıldız Şavlı “Kızılay” şiirini, depremzedenin anılarını öğrenci Şeyma Ay,”Kızılay” şiirini öğrenci Selmin Can, Kızılay ile ilgili özlü sözleri öğrenciler Esra Ordu ve Ayşenur Nalbant seslendirdi.

Okulun tiyatro kulübünün hazırladığı “VAMPİRAY” skeci sahnelendi.

Okulun 9/B sınıfı öğrencilerinden oluşan  Okul Korosunun seslendirdiği  “Kızılay Marşı” ile kutlama programı sona erdi.

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

2769 Kez Görüntülendi.
Etiketler: , ,
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle