Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Ağustos 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Sür Manşet

Kısa Mesaj Geyve’de Gündem Oldu..

Geyveli vatandaşların  cep telefonuna  ‘8720’ nolu hattan gelen Belediye Başkanları ile ilgili anket mesajları bir anda gündem oldu. Yerel seçimleri fırsat bilerek vatandaşa Belediye Başkanlarının başarılı olup olmadığı sorulan mesajları atan dolandırıcıların, SMS şirketlerinin para tuzağı olduğu öğrenildi.

Geyveli  vatandaşların büyük bölümüne öğleden sonra gelen ve büyük merak uyandıran mesaj da Siyasal Araştırma B001 koduyla ve 8720 numarası tarafından bir mesaj gönderildi. 8720 nolu hattan gönderilen kısa mesajlarda

-‘Belediye Başkanını başarılı buluyor musunuz?

-BU MESAJI SAAT: 21.00’A KADAR ÜCRETSİZ CEVAPLAYARAK ANKETE KATILABİLİRSİNİZ. SİYASAL ARAŞTIRMA B001″

ifadeleri yer aldı…

Ancak; Geyve ile birlikte Sakarya’nın tüm ilçe belediye başkanları için Saat:15.30 sıralarında cep telefonlarına 8720 SMS numarasından gelen mesajın her hangi bir siyasi parti ile ilgisi olmadığı, bu yöntemler özel SMS şirketlerinin para kazandıkları öğrenildi.

Siyasi partiler vatandaşların gönderilen mesajlara itibar etmemesi yönünde uyarılarda bulunurken, bu tip kısa mesajların özel SMS şirketlerinin para tuzağı olduğu kaydedildi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

1936 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Kısa Mesaj Geyve’de Gündem Oldu.. için 1 yorum

  1. GEYVELİ dedi ki:

    BANA GELSE BU MESAJ CEVABIM; TEPECİKLER HASTANE ARKASI YOLLARI BOZUK, YENİ YAPILAN KÖPRÜ OLMUŞ GÖKBAYRAĞIN BEDAVA DEPOSU, LİSE SOKAK ATAPAŞANIN KARŞISINDAKİ SAĞLI SOLLU CADDENİN KALDIRIMI İŞGAL EDİLMİŞ O KALDIRIMLAR KAMU MALI FAKAT MAĞAZALARIN TEŞHİR STANDINI OLMUŞ BAŞIBOŞLUK DÜZENSİZLİK ALMIŞ BAŞINI VARMI ZABITA VAR ELBET FAKAT İŞ YAPABİLİYORMU İSTİHDAMI ARTTIRICI BİR FABRİKA YENİSİ GELDİMİ GELEMEDİ PARK OLMUŞ ŞANTİYE OTURUP KALKACAK MERKEZDE BİR YER KALMADI BU PARK ÖZELLEŞMİŞ 3 LİRAYA ÇAY SATACAK KİME SATACAK KİM İÇECEK, YANİ GEYVEDE 8 YILDA DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK SONUÇ BELLİ YENİLENMELİ ARTIK

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle