Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Eylül 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Ekonomi, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet

Kırtasiye Alışverişleriniz Başarı Kırtasiye’de

ÇANTALARDA %30 A VARAN DEFTERLERDE %50 YE VARAN İNDİRİMLER

Geyve’de farklı mekan, farklı konsept sloganı ve geniş ürün yelpazesiyle hizmet vermeye başlayan Başarı Kırtasiye yeni sezon öncesi de öğrenci ve velilerin ilk adresi olmaya devam ediyor.

Geniş alana sahip mağazada nezih ve ferah bir ortamda vatandaşlarımıza en kaliteli ürünü, en ekonomik bir şekilde sunmak amacı ile hizmete başlayan Başarı Kırtasiye’de eğitim öğretim yılı öncesi hareketli günler yaşanıyor.

“FARKLI KONSEPT”

Başarı Kırtasiye’de kitap kırtasiyenin yanı sıra farklı reyonlarda bulunmakta. Başarı Kırtasiye öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde farklı bir konsept tarzında dizayn edilmiş. Başta öğrenciler olmak üzere eğitim camiası personeli ile velilerin her türlü ihtiyacını karşılayabilecek kapasitede Kitap-kırtasiye-ofis malzemelerinin yanı sıra parti ve süs malzemeleri mevcut olan mekanda adeta yok yok.

KREDİ  KARTI  İMKANI

Okulların açılmasına kısa bir süre kala tüm ürünlerde avantajlı ve açılışa özel fiyatların uygulandığı mağazada istenildiği takdirde kredi kartıda geçerlidir. eğitim öğretim sezonunda toplu alışverişlerde özel indirimlerin uygulanacağı mağazada, okul çantalarından diğer tüm kırtasiye ve kitap ihtiyaçlarında müşteriler ödemelerini kredi kartı ile yapabilecekler.

TEST KİTAPLARINDA İNDİRİM

Başarı Kırtasiye’de tüm yardımcı kitaplarda yeni eğitim öğretim sezonuna özel indirim kampanyası başladı.Kırtasiye ve parti süs malzemelerinin yanısıra tüm derslerin yardımcı kitap ve test çözümlerinin de bulunduğu kırtasiye de eğitim öğretim sezonu boyunca öğrenci ve veliler tüm derslerin yardımcı kitap ile test çözümlerini indirimli alabilecekler.

“EĞİTİM’in TÜM İHTİYAÇLARI BAŞARI’DA”

Hizmetlerinin sadece kırtasiyecilik alanıyla sınırlı kalmayacağını belirten Başarı Kırtasiye yetkilileri “ofis ve okul kırtasiye ürünleri, öğrencilere yardımı olacak 50 ye yakın yayın evinden ders kitapları, hobi malzemeleri, Parti ve süs malzemeleri ile sanatsal ürünleri müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü hizmetle zamanında sunmayı ve ulaştırmayı planlıyoruz. Vatandaşlarımıza tavsiyemiz okullar açılmadan erkenden alışverişlerini yapmaları. Eğitim için ne gerekiyorsa mağazamızdan temin edebilirler” dedi.

Cami Kebir Mahallesi Elvanbey caddesi (Sağlık Ocağı caddesi)

TEL: 0264 517 41 54

3284 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle