Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Şubat 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Geyve İlçesinde, hayatlarını kaybeden; H. Bilal Demirtaş’ın Eşi Hediye Demirtaş, Ferayim-Naim-Saim Turan’ın anneleri Ayser Turan ve İlçe Esnaflarından;Baki Kır ve Sadi Kır’ın babaları Abdurrahim Kır Merkez Camiinde kılınan öğle namazından sonra defnedildi.

Kır, Demirtaş ve Turan ailelerini bu üzüntülü günlerinde dostları yalnız bırakmadı.

Sakarya ilinin siyasi simaları, Sakarya siyasetinin sevilen ismi Baki Kır’ı ve arkadaşları- akrabaları Sadi Kır’ı yalnız bırakmadı.

DP.Sakarya yeni ve eski yönetimi, HAS P. İl ve ilçe yönetimi, Saadet P. İlçe yönetimi, CHP İlçe yönetimi, İl Genel Meclisi üyeleri, MHP eski ve yönetimi, SESOB Başkanı ve yönetimi, Sakarya Gazeteciler Cem. Başk. Geyve Bel Başk.,Pamukova Bel Baş.iş dünyasının sevilen isimleri ve vatandaşlar cenaze sahiplerini yalnız bırakmayıp destek verdi.

http://Geyvemedya.com ailesi olarak merhum ve merhumelere Allah’tan rahmet, kederli KIR, DEMİRTAŞ, TURAN  Ailesi, yakınlarına ve dostlarına başsağlığı dileriz.

 Namık Cihan. Geyvemedya.com

1490 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle