Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Nisan 2014 | Gündem

Kılıçdaroğlu’na Yumruklu Saldırı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, grup salonuna girmeden önce yumruklu saldırıya uğradı.

kilicdaroglu-na-yumruklu-saldiriCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, grup toplantısı salonuna gitmek üzere koridorda yürüdüğü sırada yumruklu saldırıya uğradı.
Kılıçdaroğlu’nun gözlüğünün saldırı sonrası yere düştüğü belirtildi. Saldırgan, güvenlik görevlileri tarafından gözaltına alındı. Saldırganın kimliğinin henüz tespit edilmediği kaydedildi.

Kılıçdaroğlu’nun gözlüğü yere düşerken, linç edilmek istenen saldırgan güvenlik görevlileri tarafından gözaltına alındı.
Daha sonra kürsüye çıkan Kılıçdaroğlu, bu gibi saldırıların kendisini yıldıramayacağını söyledi. CHP lideri, herkesi de sükunete çağırdı.

“GERİ ADIM YOK”
Grup toplantısındaki yaptığı konuşmada saldırı ile ilgili ilk yorumu yapan Kılıçdaroğlu, “Demokrasi yolu, engellerle doludur. Bu CHP liderini yapılan ilk saldırı değildir. İsmet İnönü’ye de saldırılar düzenlendi. Ama bir tek hedefimiz var. Bu ülkeye sağlıklı bir demokrasiyi ya getireceğiz, ya getireceğiz. Baskılar ve şiddet bizi engelleyemez. Biz hiç kimsenin önünde diz çökmemiş bir gelenekten geliyoruz. Öyle birisi yumruk atacak, biz geri adım atacağız, asla geri adım atmayacağız, inançlarımızdan vazgeçmeyeceğiz” diye konuştu.

Kemal Kılıçdaroğlu na Yumruklu Saldırı | izlesene.com

1533 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle