Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Mayıs 2019 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, Yaşam

Kıbrıs Gazilerine Madalyaları Takdim Edildi

GAZİLERE MADALYA

Sakarya’nın Geyve ilçesinde, Kıbrıs Gazilerine Kıbrıs Barış Harekatı Milli Mücadele Madalyaları Takdim Edildi.

1974 Kıbrıs Barış Harekatına katılan dönemin Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarına; gösterdikleri sorumluluk ve görev anlayışı içinde başarı ve yararlılık dolu çalışmaları sebebiyle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti tarafından hazırlanan “Kıbrıs Barış Harekatı Milli Mücadele Madalyaları” Geyev’de kayıtlı bulunan 13 Kıbrıs Gazisine Cumhurbaşkanımız adına Kaymakam İlyas Memiş tarafından makamında takdim edildi.

Programa İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Bedir, İlçe Jandarma Komutanı Seydi Vakkas Aytekin, Geyve Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Ömer Faruk Yavuz, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Geyve Temsilcisi Ekrem Uysal ile ilçede bulanan Kıbrıs gazileri ve vefat eden gazilerin eşleri katıldı.

Kaymakam İlyas Memiş, Kıbrıs Barış Harekatında göstermiş oldukları kahramanlıklardan ve hizmetlerinden dolayı gazilerimizi tebrik etti. Kaymakamımız gazilerimize herhangi bir sıkıntı ve taleplerinin olup olmadığını, hal hatırlarını sorarak Kurumlarımızın her zaman şehit yakınları ve gazilerimizin hizmetinde olduğunu belirterek kendilerine teşekkür etti.

ERcan DEMİR-Geyvemedya.com

1071 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle