Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Kasım 2014 | Gündem, Sakarya, Siyaset

Keser’den vekillere sert tepki!

cevat keser-milletvekili-tepkisi-AK Parti İl Yönetiminin ilçe kongresine mevcut ilçe başkanıyla gidilmesi yönündeki kararı Belediye Başkanı Cevat Keser kızdırdı. Hem milletvekillerine hem il başkanına sert sözler söyledi.

Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser 15 Kasım’da yapılacak ilçe kongresi öncesinde 3 milletvekili ve İl Başkanı Recep Uncuoğlu’nun kucaklayıcı ve bütünleştirici anlayıştan uzak bir şekilde hareket etmekle suçladı. Başkan Keser milletvekilleri ve il başkanının doğrudan müdahale ederek kongreye gölge düşürdüklerini öne sürdü.

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ VE İL BAŞKANININ KAOSA NEDEN OLDUĞUNU İDDİA ETTİ

Keser 31 muhtar ve 11 belediye meclis üyesinin ilçenin önünü açacak, birlik ve beraberliği sağlayacak ilçe başkanı ve yönetim taleplerini bir mektupla en üst makamlara gönderdiklerini söyledi. Keser milletvekilleri ve il başkanını Pamukova’da ortak imzayla dile getirilen bu talebi görmezden gelerek kaosa neden olmakla suçladı.

Keser, ” Nihayetinde atama yoluyla göreve gelen ve ilçe teşkilatı ile belediye arasındaki kopukluğun temel sebebi olan mevcut ilçe başkanına destek vererek Pamukova’yı kaosa sürüklemişlerdir. Bizler bu kararın tekrar gözden geçirilmesini ve bu büyük yanlıştan biran evvel dönülmesini talep ediyoruz.” dedi.

1708 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle