Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Mart 2012 | Ekonomi, Geyve, Manşet

Yol Genişletme ve Düzenleme Çalışmaları Aralıksız Sürüyor…

Geyve Belediyesi Fen İşleri Ekiplerinin, doğal gaz boru döşeme çalışmalarının tamamlandığı sokaklardaki kilitli parke döşeme ve genişletme çalışmaları hızla devam ediyor.

Kepekli sokakta çalışmalarını sürdüren ekiplerin, dere sokak bağlantı yerindeki genişletme ve parke döşeme çalışmaları sokak sakinlerinin beğenisini kazandı.

Perşembe günü ‘Köy Pazarı’nın da kurulduğu bölge olan noktada yapılan genişletme çalışmalarının aynı zamanda perşembe günü rahatlamayada neden olacağı ifade edildi.

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

969 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Kepekli Sokak ta Çalışmalar Sürüyor için 1 yorum

  1. ADNAN DİNÇER dedi ki:

    Her nimetin bir külfeti vardır.Ya sabır erenler derler.Bizim iç anadoluda.Erenler diyarı şirin Kırşehirde insana sevgi,saygı ve hoş görünün,misafir perverliğin son noktasıdır.Doğal gaz çalışmaları ile meydana gelen serzenişler inşallah mutlu sonlanacaktır.İnsanlarımızdaki tahammül sınırlarının ve yanlı düşüncelerin de etkisiyle tepkiler oluşmuştur.Olmasa elbette daha iyi olurdu.Fakat milletin ağzı torba değilki büzesin.Takdir etmek kadar eleştirmekte doğaldır.Fakat edep çerçevesinde olursa daha makbüle geçer.İşler düzene girdikçe muhteşem bir Geyve olacağına inancım bi kat daha artmaktadır.Görülen aksaklıkları birlikte anlatarak gidermeye çalışalım.Geyve burada yaşayan her bir vatandaşın ortak paydasıdır.Ya bu deveyi güdeceksin ya bu deveyi yine güdeceksin.Gitme gibi bir lüksümüz yok.5 yıldır bizde Geyveli olduk.Tüm çalışanlara,belediye başkanına ve kaymakamımıza katkılarından dolayı başarılar diliyorum.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle