Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Mart 2017 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sür Manşet, Teknoloji

Kendi Asfaltımızı Kendimiz Dökeceğiz.

Kendi Asfaltımızı Kendimiz Dökeceğiz.

Geyve Belediyesi ilçe merkezinde başlattığı asfalt atağı sonrası köy yolları asfaltlamasında kullanılmak üzere asfalt üretim tesisi ve asfalt sathi kaplama aracının ihalesini gerçekleştirdi.

2014 yılında Büyükşehir kanunu ile hizmet götürme açısından Geyve Belediyesine bağlanan mahallelerde asfalt çalışması için ilk adım atıldı.Bu kapsamda Asfalt emilsiyon üretim tesisi ve kombi sathi kaplama ekipmanları ihalesi Geyve Belediyesince gerçekleştirildi.

Sakarya ilinin geneli itibariyle tüm ilçe ve mahalleler büyükşehir kapsamına alınması sonrası ilde en çok köyü olan Geyve’de sıkıntılar yaşanmıştı. Yaşanan bu sıkıntıları gidermek için büyük mücadele veren Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ilçeye asfalt tesisi kazandırmanın da mutluluğunu yaşıyor.

Mutluluğu ve heyecanını sosyal medya kanalıyla paylaşan Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya ; Geyve Belediyesi olarak ilçemize bir hizmet daha kazandırıyoruz. Hep birlikte büyüyor ve hep birlikte ilçemizde ilklere imza atıyoruz. Bu gurur senin Geyvem. Sizden aldığımız güçle bu gururu yaşıyoruz. asfalt emilsiyon üretim tesisi ve asfalt sathi kaplama aracının ihalesini yaptık.Allah nasip ederse, en kısa sürede ihale sürecini tamamlayarak, Büyükşehir Yasası kapsamında ilçemize bağlanan (mahalle) köylerimizin yollarının yapımına başlayacağız. Durmak Yok, Huzura ve Hizmete Devam, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2976 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle