Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 10 Nisan 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

Velilerin “Okulumuza Dokunmayın” Mücadelesi…

veliler.6 Geyve Kazımpaşa Okulu Öğrenci velileri, son uygulamalardan duydukları rahatsızlıklarını belirtmek üzere İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık ile görüştü.

Velilerin açıklamalarına göre; Kazımpaşa Okulu ile Osman Gazi Okulu arasında yapılan uygulama gereği ilkokul öğrencileri bir okulda, ortaokul öğrencileri diğer okulda eğitim görecekler. Veliler, küçük çocuklarının kötü hava koşullarında veya yoğun trafik içinde nasıl gidip geleceklerini merak ettiklerini ilçe kaymakamına iletti, topladıkları imzaları ve dilekçeleri sundu.

İlçe Kaymakamı İdris Akbıyık ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant konu ile ilgili olarak bilgiler verdi.

 

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

4017 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Kazımpaşa’da Velilerin Okul Mücadelesi… için 4 Yorum

 1. paşa dedi ki:

  Ben yaptım olacak diye birşey yok. Alifuatpaşa’da, Atatürk’te, Temel Eğitim’de olmuyorda sadece kazımpaşada mı oluyor. O kadar kuvvetlimisin ilçe mem. koltuğuna sıkı tutun.

 2. veliderki dedi ki:

  Sayın İlçe kaymakamım sayın M.E.Müdürü Bakın Okulumuzun başarısı çok yüksek kazımpaşa ilk öğretim okulunda öyle birlik ve bütünlük varki bir gün veli toplantısına sayın ilçe M.E. Müdürü Beşir bey gelsin de görsün velilerin nasıl okuluna ve öğretmenine sahip çıktığını görsün, herkes birlik ve bütünlük başarı isterken siz bu başarıyı bizlerden almak istiyonuz yazıktır günahtır .Szin yaptığınız eğitim başarısı değil eğitim çilesi. nerde gariban köylü kısmı var onu eziyonuz gidin temel eğitime-Atatürk okuluna oradaki eğitim oluyo birlikte de kazımpaşada mı olmuyomuş onları önce düzene koyun sonrada kazımpaşa ilkokuluna sıra gelsin

 3. geyveli dedi ki:

  Sakarya nın üniversite sınavında başarısı ortada(54. il) bizde böyle başarılı okulları kapatmaya çalışan yöneticiler olduktan sonra sbs de aynı başarısızlığın devam edeceğine eminim.

 4. paşalı dedi ki:

  makamının hakkını veremeyenlere makam verirseniz böyle idare edrler memleketi şimdiye kadar çocuklar bu okullarda okudu ne değiştide bu çocuklar rezil edilmek isteniyor.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle