Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Haziran 2012 | Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Videolar, Yaşam

2011-2012 Eğitim-Öğretim yılı sonunda emekli olan Kazımpaşa İlköğretim Okulu Sınıf Öğretmeni Ahmet BULUT’a okul idaresi ve okul öğretmenleri tarafından Soğuksu’da veda yemeği düzenlendi.


Kazımpaşa İ.O.’dan Ahmet BULUT’a Veda Yemeği ile f697173283

Öğretmenlik hayatına 1972 yılında Zonguldak’ın Devrek ilçesinin Dağdemirciler Köyü Yamaklıoğlu İlkokulunda başladı. Sonra sırasıyla Çaycuma Adaköy İlkokulu, Geyve Demirler Köyü İlkokulu, Geyve Umurbey Köyü İlkokulu, Geyve Alifuatpaşa Necip Fazıl Kısakürek İlköğretim Okulu ve son olarak da emekli olduğu Kazımpaşa İlköğretim Okulunda çalıştı. Yüzlerce başarılı öğrenci mezun eden Ahmet BULUT, 40. öğretmenlik yılında emekli oldu.

Soğuksu’da düzenlenen yemek sonunda okul idaresi tarafından hazırlanan plaket ve öğretmen arkadaşları tarafından alınan saat hediye edildi.

Recep ESER-Geyvemedya.com

NOT:Resimleri büyütmek için üzerine tıklayınız

4648 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Kazımpaşa İ.O.’dan Ahmet BULUT’a Veda Yemeği‏… “VİDEO” için 7 Yorum

 1. FİKRİ AVCI dedi ki:

  KOMŞUM, ABİMİZ AHMET BULUT HOCA’MIZA EMEKLİLİK HAYATINDA SAĞLIK VE ESENLİKLER DİLERİM. SAĞLICAKLA KASIN EŞ VE DOSTLARI İLE İNŞAALLAH.

 2. İbrahim AÇILAN dedi ki:

  AHMET HOCAMA EMEKLİLİK HAYATINDA DA SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLİYORUM AMA BİLİYORUM Kİ ÖĞRETMENİN EMEKLİLİĞİ YOKTUR, HOCAM YİNE ÇEVRESİNE VE GEYVE’YE FAYDALI İŞLER İÇİNDE OLACAKTIR.

 3. ADNAN DİNÇER dedi ki:

  Can dost.Emeklilik hayatında sonsuz başarılar dilerim.Emeklilik demek torun hasretini doya doya yaşamak demektir.Bizler kağıt üzerinden emekliyiz.GÖNLÜMÜZ HEP OKULDA DIR.YAŞADIĞIMIZ müddetçe okuttuğumuz öğrencilerin başarısı ile gurur duyarız ve başarılı olanda olmayanda bizdendir.En derin saygılarımla.

 4. SONER BULUT dedi ki:

  Mesleğine gönül vermiş, yıllarca birçok öğrenciyi büyük özverilerle yetiştirmiş babamı en derin duygularla kutluyorum. İki oğlunu ve ve torununu yetiştirme şerefine nail olmuş nadir bir eğitimcidir o. Sınıfta bugün bile çok büyük bir şevk ve heyecanla çalışabilendir o. Hem çok değerli bir baba hem de çok değerli bir eğitimcidir o. Emekliliğinde sağlıklı,huzurlu bir yaşam diliyorum öğretmenime.

 5. Kemal Boy dedi ki:

  Çok kıymetli Ahmet Bulut arkadaşıma emeklilik yaşamında sağlık afiyet ve huzur temenni ediyorum.

 6. Hilmi Kutlay TURAN dedi ki:

  Ahmet hocamın uzun ve mutlu bir emeklilik yaşamı sürmesini diliyorum.Yetiştirdiği öğrenciler ve bu ülke ona minnettardır.

 7. Önder-Ahmet Sami-Hatice BULUT dedi ki:

  CANIM BABACIĞIM,
  SAYISIZ YENİ NESiLE VERDİĞİN EMEK TUTTUĞUN IŞIK İÇİN CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER.YAŞAMININ BUNDAN SONRASINDA SAĞLIKLI HUZURLU GÜNLER HEP SENİNLE OLSUN.SENİ ÇOK SEVİYORUZ:)))ÖNDER-AHMET SAMİ-HATİCE BULUT

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle