Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Haziran 2016 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Teknoloji, üst Haberler

Kazaya Neden Olan Köprü Genişletiliyor.

Pamukova Pınarlı-Bacı-Kemaliye-yolundaki-kopru-genisletiliyor-1Pamukova Pınarlı-Bacı-Kemaliye Mahalle yolu üzerinde bulunan ve dar olması nedeni ile bir çok trafik kazasına sebebiyet veren köprünün genişletilme çalışmaları başladı.

Pamukova Pınarlı-Bacı, Kemaliye Mahalleleri yolu üzerinde bulunan ve dar olması nedeni ile bir çok yaralamalı trafik kazasına sebebiyet veren köprü Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışma ile genişletiliyor.

Pınarlı-Bacı, Kemaliye Mahalleleri yolu üzerinde 4.5 metre genişliğinde olan ve yolun daralmasına neden olan köprü 3.5 metre genişletilerek 7.60 metreye çıkarılacak.İki aracın rahatça geçebileceği genişliğe getirilecek köprü ile Pınarlı-Bacı, Kemaliye yolunda trafik akışı daha güvenli hale gelecek. Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından genişletme çalışmaları başlatılan köprü’nün 2 gün içerisinde genişletme çalışmalarının sona ereceği, çalışmalar boyunca yolun trafiğe kontrollü olarak açık olacağı belirtilirken, sürücülerin köprü yapım çalışmaları dolayısı ile dikkatli olmaları gerektiği uyarısında bulunuldu.

Pınarlı Mahallesi muhtarı Özcan Tufan, her an kazaya davetiye çıkaran köprünün genişletme çalışmalarını yapan Büyükşehir belediyesine ve emeği geçen herkese teşekkür etti..

Pınarlı-Bacı, Kemaliye mahalle yolunda bulunan köprünün dar olması sonucu en son ramazan’a bir gün kala iki otomobil kafa kafaya çarpışmış kazada bir kişi yaralanmıştı.(Pamukovahalk)

O KAZA HABERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Pamukova Pınarlı-Bacı-Kemaliye-yolundaki-kopru-genisletiliyor-6

2615 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle