Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 27 Temmuz 2012 | Gündem, Manşet, Sakarya, Yaşam

Taraklının Yeni Kaymakamı Belli Oldu.

Kaymakam Muhlis Arslan ın İse Tayininin Nereye Çıkacağı önümüzdeki günlerde Belli Olacak.

Taraklı’yı İstedi, Taraklı’ya Atandı..

17 Temmuz 2012 de Ankara’da gerçekleşen kura töreniyle yeni görev yerlerine atandı.Ömer Yılmaz Kursu ilk üçte bitirdiği için kurasız olarak isteği üzerine listedeki ilçeler arasından Taraklıya atandı.

  Ömer Yılmaz Kimdir?

1979 yılında Gümüşhane’de dünyaya geldi.

İlk ve ortaöğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 2001 yılında Selçuk Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Almanya’nın Kassel Üniversitesi’nde tamamladı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda uzman yardımcılığı ve Stajyer kontrolörlük, Sağlık Bakanlığında ise bir süre müfettiş yardımcılığı görevlerinde bulunduktan sonra, 2009’da Kaymakamlık sınavını kazanarak Tekirdağ Valiliği’nde kaymakamlık stajına başladı. Tekirdağ/Saray ve Karaman/Kâzımkarabekir ilçelerinde Kaymakam vekilliği yaptı.

Yurtdışı stajı çerçevesinde bir yıl boyunca Almanya’nın Schwaebisch Hall ilçesinde dil öğrenimi ve staj amaçlarıyla bulundu. Almanya’da bulunduğu sürede önde gelen kamu ve özel sektör kurumlarında incelemeler gerçekleştirdi. Almanya’nın Siegen Üniversitesi’nde doktora çalışmalarını sürdürmektedir.

Evli ve bir çocuk babası olup ileri düzeyde İngilizce ve Almanca bilmektedir.

2836 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle