Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 05 Ekim 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Spor, üst Haberler

Kaymakam Memiş’ten Minik Karatecilere Ziyaret

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Karate kursunu ziyaret etti.

Kaymakam İlyas Memiş, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve İlçe Spor Müdürlüğü koordinesinde devam eden karate kursunu ziyaret etti.

Karate kursundaki öğrencilerle sohbet eden Kaymakam İlyas Memiş, düzenlenen kurslar, kurslara katılan öğrenciler ve salonun ihtiyaçları hakkında İlçe Spor Müdürü Nurcan Tabakoğlu, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Doğan ve Karate Hocası ve aynı zamanda Dünya Karate Federasyonu Hakem Kurulu Üyesi olan Uğur Kobaş’dan bilgi aldı.

Karate Hocası Uğur Kobaş; Salonda minikler, yıldızlar ve büyükler kategorisinde olmak üzere karate branşında yaklaşık 100 öğrenci ve jimnastik branşında yaklaşık 25 öğrencinin eğitim görmekte olduğunu belirterek daha önceki yıllarda bu kurslara katılan öğrenciler arasından gerek il, gerek ulusal, gerekse uluslararası düzeyde düzenlenen müsabakalarda ve turnuvalarda çok sayıda madalya kazanan başarılı sporcuların yetiştiğini ifade etti.

Kaymakam İlyas Memiş öğrencileri tebrik ederek başarılar diledi. Kaymakam Memiş kursların düzenlenmesindeki gayretlerinden dolayı ilçe müdürleri ve karete hocalarına teşekkür etti.

Ardından tadilatı devam eden Geyve Kapalı Spor Salonuna geçen Kaymakam Memiş, çalışmalar hakkında İlçe Spor Müdürü Nurcan Tabakoğlu’ndan bilgi aldı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

767 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle