Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Teknoloji, üst Haberler

KAYMAKAM MEMİŞ’TEN İYFAİYE’YE ZİYARET

geyve-kaymakami-ilyas-memis-itfaiye-ziyareti- (10)Geyve İlçe Kaymakamı İlyas Memiş Geyve İtfaiye Grup Amirliğini ziyaret etti.

Geyve ilçesine atandıktan sonra resmi daire ve mahalle ziyaretlerini sürdüren ilçe kaymakamı İlyas Memiş Sakarya Büyükşehir Belediyesine bağlı Tepecikler Mahallesinde bulunan Geyve İtfaiye Grup Amirliğini ziyaret etti. Kaymakam Memiş Geyve İtfaiye ziyaretinde,yeni itfaiye binası, sosyal tesisler ile ekipmanlar ve çalışma sistemi hakkında İtfaiye Amiri Ali Aslan’dan bilgi aldı.

İtfaiye Amiri Ali Aslan, Kurumun çalışma konuları olan, Kazalar, Olaylar, Yangınlar ile Müdahale teknikleri, Fabrika Yangınları ve Depremle alakalı konularda Kaymakam Memiş’e brifing sundu. Yenilenen itfaiye binasını ve özellikle sosyal tesisleri çok beğenen Kaymakam İlyas Memiş sunum sonrası itfaiye araçları başında teknik ekip ve malzemelerle yangına müdahale eden araçları inceledi.

Kaymakam Memiş personele görevlerinde başarılar dileyerek itfaiyeden ayrıldı.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1753 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle