Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 21 Şubat 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet, üst Haberler

Kaymakam Memiş’ten Alifuatpaşada Okul Ziyareti

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş Cumhuriyet İlk ve Ortaokulu İle Alifuatpaşa Ortaokulunu Ziyaret Etti.

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan ile birlikte İlçemiz Alifuatpaşa Mahallesinde bulunan Cumhuriyet İlk ve Ortaokulu ile Alifuatpaşa Ortaokulunu ziyaret etti.

Kaymakam, ilk olarak aynı binada eğitim veren Cumhuriyet İlkokulu, Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret ederek Okul Müdürü Yusuf Adil Bilgin’den okulun eğitim öğretim faaliyetleri, ihtiyaç ve sorunları hakkında bilgi aldı. Ardından okulda görev yapan öğretmenlerle bir toplantı yaparak görüş, sorun ve taleplerini dinledi. Kaymakam; özel öğretim sınıfını ziyaret ederek öğretmenlerden bilgi aldı.

Daha sonra Alifuatpaşa Ortaokuluna geçen Kaymakam İlyas Memiş; Okul Müdürü Aykut Hulusi Dinçer ve öğretmenlerden okulun eğitim öğretim faaliyetleri, spor faaliyetleri ve başarı seviyesi hakkında bilgi alarak, okul bahçesinde ve çevresinde incelemelerde bulunmasının ardından okuldan ayrıldı.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1291 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle