Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

MAHALLE (KÖY) ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

GEYVE-KAYMAKAMİ-İLYAS-MEMİS-MAHALLE-KOY-ZİYARETİ- (3)Geyve Kaymakamı İlyas Memiş ilçeye bağlı mahalle(köy) ziyaretlerine devam etti.

İlçe Kaymakamı İlyas Memiş bereberindeki daire amirleri ile , geçtiğimiz haftalar içerisinde yapılan Safıbey, Çengel, Bozören, Kozan, Bayat, Örencik ve Kızılkaya,Bağlarbaşı, Köprübaşı, Düzakçeşehir, Esenköy, Suçatı, Burhaniye, Saraçlı ve Güney mahallelerinden sonra bu hafta Dereköy, Doğançay, Şerefiye, Nuri Osmaniye, Umurbey, Akdoğan, Çukurköy Mahallerini ziyaret etti.

Kaymakam İlyas Memiş’in Mahalle(Köy) ziyaretlerine Jandarma Komutanı R.Gökan Civek, İlçe Müftüsü Ali Erhun, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hamdi Yel, Toplum Sağlığı Sorumlu Hekimi Burhan Tezer’de eşlik etti.

Ziyaret’te Mahalle (köy) Muhtarı ve vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam İlyas Memiş Mahalle (Köy) Muhtarlarından mahalleleri ile ilgili bilgiler alarak sorunlarını dinledi ve sorunları yerinde inceledi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1943 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle