Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Haziran 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Kaymakam Memiş’in Eğitim-Öğretim Yılı Sonu Mesajı

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş 2017- 2018 Eğitim- Öğretim Yılının sona ermesi nedeniyle mesaj yayınladı.

Kaymakam Memiş mesajında;

Bugün büyük bir heyecan ve umutla başladığımız 2017- 2018 eğitim öğretim yılını huzur içerisinde tamamlamış olmanın sevinç ve gururunu yaşıyoruz. Öncelikle eğitim öğretim döneminin sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlanmış olması dolayısıyla tüm eğitim camiamızı tebrik ediyorum.

Sevgili öğrenciler; notlarınız nasıl olursa olsun umudumuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak sizler de iyi bir tatil geçirin. Yaz tatili süresince öncelikle dinlenmenizi, aileniz ve sevdiklerinizle dolu dolu zaman geçirmenizi, kişisel, sosyal gelişiminizi destekleyici faaliyetlerde ve kurslarda yer almanızı, özellikle de bol bol kitap okumanızı tavsiye ediyorum. Okullarımızda öğrencilerimize milli, manevi ve ahlaki değerleri daha iyi kazandırmak için başlatmış olduğumuz Geyve’de Değerler Eğitimi Projesi (GEDEP) kapsamında öğrencilerimizin çok sayıda kitap okuduğunu büyük bir memnuniyetle müşahade ettik. Öğrencilerimizin kazanmış olduğu bu hususiyetlerini devam ettirmelerini temenni ediyorum.

Bilgi çağında okuyan, araştıran, bilgi ve becerilerini daima yenileyen bireyler olmanız sizlerin geleceğe daha emin adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır. Yaz tatili süresince Gençlik Spor İlçe Müdürlüğümüz, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz, Belediyelerimiz ve Müftülüğümüz tüm çocuklarımızın sosyal, kültürel ve sportif kurslarla yetiştirilmesi için milletimizin hizmetinde olacaktır. Öğrencilerimize, onları yetiştiren ailelerine ve emanete sahip çıkan öğretmenlerimize tekrar teşekkür ediyor, iyi tatiller diliyorum.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1147 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle