Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Ağustos 2018 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Kaymakam Memiş’in 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

KAYMAKAM MEMİŞ’İN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

Vatan topraklarını işgalden kurtararak bağımsızlık inancımızı ve hür yaşama kararlılığımızı tüm dünyaya ilan ettiğimiz 30 Ağustos Zaferi’ni, 96. yıl dönümünde, millet olarak kutlamanın büyük mutluluk ve onurunu yaşamaktayız.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunu sağlayan süreçteki en önemli dönüm noktası olan 30 Ağustos Zaferi, kahraman ordumuz ve aziz milletimizin şanlı tarihinde önemli bir yere sahiptir. Bu zafer, ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen istilacı devletlere karşı, tüm imkânsızlıklara rağmen, milletimizin sarsılmaz azmi, birlik ve beraberliği, inancı, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmıştır.

Aziz Milletimizin 1071’de Malazgirt Meydan Muharebesi ile başlattığı Anadolu topraklarını yurt edinme yolundaki kutlu yürüyüşü, 30 Ağustos Zaferiyle perçinlenmiş; milletimiz bu coğrafyada ilelebet var olacağını tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir.

Tarih boyunca devletimizle halkımızın bağlarını zayıflatmaya yönelik tüm çabalara, emperyalist devletlerin içten ve dıştan vatanımızı parçalamak, bölmek ve işgal girişimlerine rağmen, milletimiz daima vatanına sahip çıkmış, bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmamıştır.

Hedefimiz, Türkiye Cumhuriyeti’ni muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarmak, milletimize daha güzel imkânlar sunmak, bu kutsal vatanımızı, kanlarıyla sulayan ecdadımıza layık olmanın bilinci ve gayreti ile birlik ve beraberliğimizi bozmadan daha da yüceltmek ve güçlendirmek olmalıdır.

Bu düşüncelerle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor, başta Geyveli hemşerilerimiz olmak üzere tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.

556 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle