Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Mart 2016 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Kaymakam Basın İle Buluştu…

IMG-20160307-WA0000Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, İlçe basını ile bir araya geldi. Kaymakam İlyas Memiş’in Geyvemedya bürosu ziyaretine, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar’ da eşlik etti.

Ziyarette; Geyvemedya Editörü Erdinç Tuna ve Haber Müdürü Namık Cihan, Geyve Haber Editörü Mehmet Aydoğan, ve Haber Müdürü Mustafa Hamdullah Ergin hazır bulundu.

Kaymakam Memiş kısa açıklamasında: ” İlçe Yöneticilerinin, Yerel Basın ile sağlıklı diyalog içinde olması mutlaka gereklidir. Vatandaşlarımızın, her konuda bilgi edinmesi görevini yerine getiren siz basın çalışanlarının yasalara uygun davranması, olası sorunları da ortadan kaldırır. Haber yapılması sırasında elbette olumsuz şartlarla da karşılaşıyorsunuz. Bu mesleğinizin cilvesidir. Yöre halkının sizlere olumlu yaklaşımları, onların güvenlerini kazandıklarınızın bir göstergesidir ve ben bu izlenimi aldım. Umarım sağlıklı bir diyalog sürdürebiliriz.”

Konukları ile yakından ilgilenen basın çalışanlarının ikramlarını, bir birinden ilginç anılar ve onların neden olduğu kahkahalar süsledi. Ev sahipleri, ziyaretten duydukları memnuniyet ifadeleri ve tekrar görüşebilmek dilekleri ile konuklarını uğurladı.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

1351 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle