Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 08 Haziran 2016 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Sür Manşet

KAYMAKAM MEMİŞ’TEN MAHALLE (KÖY) ZİYARETİ

GEYVE-KAYMAKAMİ-İLYAS-MEMİS-KOY-MAHALLE-ZİYARETİ- (1)Geyve Kaymakamı İlyas Memiş ilçeye bağlı mahalle(köy) ziyaretlerine devam etti.

İlçe Kaymakamı İlyas Memiş, geçtiğimiz hafta içerisinde yapılan Safıbey, Çengel, Bozören, Kozan, Bayat, Örencik ve Kızılkaya köy ziyaretlerinden sonra bu hafta Bağlarbaşı, Köprübaşı, Düzakçeşehir, Esenköy, Suçatı, Burhaniye, Saraçlı ve Güney mahallelerini ziyaret etti.

Kaymakam İlyas Memiş’in Mahalle(Köy) ziyaretlerine Jandarma Komutanı R.Gökhan Civek ,İlçe Müftüsü Ali Erhun,Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Gıda Tarım ve  Hayvancılık Müdürü Hamdi Yel , Toplum Sağlığı Sorumlu Hekimi Burhan Tezer’de eşlik etti.

Ziyaret’te Mahalle (köy) Muhtarı ve vatandaşlarla bir araya gelen Kaymakam İlyas Memiş Mahalle (Köy) Muhtarlarından mahalleleri ile ilgili bilgiler alarak sorunlarını dinledi ve sorunları yerinde inceledi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

2252 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle