Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 09 Haziran 2018 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

Kaymakam Memiş, Karne Heyecanına Ortak Oldu

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Karne Dağıtım Törenleriyle Sona Erdi

Geyve ilçesinde 2017-2018 Eğitim-Öğretim Döneminin sonra ermesi nedeniyle okullarda karne dağıtım törenleri yapıldı.

Alifuatpaşa İlk ve Ortaokulu’nda düzenlenen karne dağıtım törenine Kaymakam İlyas Memiş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, daire amirleri, şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Okul Müdürü Zikrullah Öz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan ve Kaymakam İlyas Memiş birer konuşma yaptı.

Kaymakam İlyas Memiş karne töreninde yaptığı konuşmada; “Bugün büyük bir heyecan ve umutla başladığımız 2017- 2018 eğitim öğretim yılını huzur içerisinde tamamlamış olmanın sevinç ve gururunu yaşıyoruz. Öncelikle eğitim öğretim döneminin sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlanmış olması dolayısıyla tüm eğitim camiamızı tebrik ediyorum.

Sevgili öğrenciler; notlarınız nasıl olursa olsun umudumuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak sizler de iyi bir tatil geçirin. Yaz tatili süresince öncelikle dinlenmenizi, aileniz ve sevdiklerinizle dolu dolu zaman geçirmenizi, kişisel, sosyal gelişiminizi destekleyici faaliyetlerde ve kurslarda yer almanızı, özellikle de bol bol kitap okumanızı tavsiye ediyorum. Bilgi çağında okuyan, araştıran, bilgi ve becerilerini daima yenileyen bireyler olmanız sizlerin geleceğe daha emin adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır. Yaz tatili süresince Gençlik Spor İlçe Müdürlüğümüz, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğümüz, Belediyelerimiz ve Müftülüğümüz tüm çocuklarımızın sosyal, kültürel ve sportif kurslarla yetiştirilmesi için milletimizin hizmetinde olacaktır. Öğrencilerimize, onları yetiştiren ailelerine ve emanete sahip çıkan öğretmenlerimize tekrar teşekkür ediyor, iyi tatiller diliyorum” dedi.

Okuldaki program öğrencilerin yıl sonu gösterileri ve Kaymakam İlyas Memiş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan ve protokolün başarılı öğrencilere karnelerini takdimi ile sona erdi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

2374 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle