Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Nisan 2019 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Gündem, Manşet, Yaşam

Kaymakam Memiş, Kariyer Günlerinde Öğrencilerle Buluştu

Kaymakam Memiş, Kariyer Günlerinde Öğrencilerle Buluştu

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş “Kariyer Günleri” kapsamında söyleşi programında öğrencilerle bir araya geldi.

Geyve Öğretmenevinde düzenlenen Kariyer Güleri kapsamında Kaymakam İlyas Memiş, Geyve Elvanbey Lisesi 11. ve 12. sınıf öğrencileriyle bir araya geldi.Programda Kaymakam Memiş, mülki idare amirliği mesleği İlçe yönetimi ve iyi insan olmanın gereklerine değindi.

Kaymakam İlyas Memiş; kaymakamlık mesleği, kaymakamın görevleri, il ve ilçelerin idari yapısı ve yönetimi hakkında bilgi verdikten sonra, insanın kim olduğu, önemi, yaratılmışların en üstünü olma özellikleri, meleklerden ve diğer canlılardan farkı, Allah’ın insanı yaratmasındaki hikmetleri, iyi, erdemli, saygın ve başarılı bir insanın özellikleri hakkında sohbette bulundu. Öğrencilerden gelen soruları da cevaplayan Kaymakamımız öğrencilere kendisini ilgiyle dinledikleri için teşekkür etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, okul müdürü, öğretmenler ve okulun 11. ve 12. sınıf öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen program; Kaymakam İlyas Memiş’e çiçek takdim edilmesinin ardından sona erdi.

Ercan DEMİR-geyvemedya.com

415 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle