Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Ağustos 2015 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

Kaymakam Memiş’ten Kurumlara Ziyaret..

geyve-kaymakami-ilyas-memis-kamu-kurumlarina-ziyaret- (007)Geyve Kaymakamlığı Görevine başlayan İlyas Memiş, İlçede görev yapan kurumlara yaptığı ziyaretlere devam etti.

Kaymakam İlyas Memiş beraberindeki Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar ile birlikte, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğünü ziyaret etti.

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Hüseyin Saban ile kurum çalışanları Taner Katipoğlu ve Erdinç Tuna tarafından karşılanan Kaymakama yapılan çalışmalar hakkında kısa bir bilgilendirme yapıldı.

Kaymakam, önce Tapu Sicil Müdürü Köksal Taşçı ziyaret ederek çalışmalar konusunda bilgi aldı, daha sonra da İlçe Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret etti. Oda Başkanı Süleyman Pınar, Kaymakam İlyas Memiş’e İlçe ile ilgili bilgiler verdi yöneltilen soruları cevapladı. Ziyarette; İlçe Sulama Birliği Başkanı İsmail Aşçioğlu da hazır bulundu ve yöneltilen soruları cevapladı.

Kaymakam İlyas Memiş kısa açıklamasında; “İlçeyi tanımağa yönelik bu ziyaretleri kısa zamanda tamamlamayı düşünüyorum. Kalan boş zamanlarımda da Mahalle ziyaretlerine devam ediyorum.” Dedi.

Namık Cihan.Geyvemedya.com

1822 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle