Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Kasım 2017 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sür Manşet, üst Haberler

Kaymakam  Memiş ile Başkan Kaya,  Kaza Bölgesinde

Kaymakam  Memiş ile Başkan Kaya  Kaza Bölgesinde

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş Doğançay Mahallesinde yıkılan ihata duvarında incelemelerde bulundu.

Kaymakam İlyas Memiş, Belediye Başkanı Murat Kaya ile birlikte Hızlı Tren Projesi kapsamında Doğançay Mahallesi’nde yapımı devam eden tünel ve viyadük inşaatında önceki gün ihata duvarının yıkılması sonucu hasar gören evlerde incelemelerde bulunarak Doğançay Mahallesi Muhtarı Murat Çınar ile vatandaşlardan ve yetkililerden bilgi aldı.

Kaymakam Memiş; duvarın yıkılması sonucu hasar gören evlerin sahipleri İbrahim Fet ve Kubilay Fet’e geçmiş olsun dileklerinde bulunarak herhangi bir ihtiyaçları olup olmadığını sordu. Mağduriyetlerinin giderilmesi yönünde Devletimizin her türlü imkanlarının seferber edileceğini belirtti.

Önceki gün Doğançay Mahallesinde ihata duvarında meydana gelen göçük esnasında tren yolunun kenarında park halinde bulunan hafriyat kamyonu ailenin evinin üstüne düşmüştü. Kazada büyük şans eseri  can kaybı olmaz iken evin üzerine devrilen hafriyat kamyonu yüzünden evde büyük çapta maddi hasar meydana gelmişti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

4259 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle