Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Haziran 2016 | Alt Haberler, Ekonomi, Geyve, Manşet, Sağlık, Sür Manşet, Teknoloji, üst Haberler

YATIRIMLAR İNCELENDİ

GEYVE-KAYMAKAMİ-İLYAS-MEMİS-İLCEDE-YAPİMİ-DEVAM-EDEN-YATİRİMLARİ-İNCELEDİ- (1)Geyve Kaymakamı İlyas Memiş İlçede devam eden yatırımlarda incelemelerde bulundu.

Kaymakam İlyas Memiş, Tepecikler Mahallesinde yapımı devam eden 40 yataklı devlet hastanesi inşaatı ile Kredi ve Yurtlar Kurumunca yaptırılan 349 öğrenci kapasiteli Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu ve Orhaniye Mahallesinde inşaatına başlanan 28 derslikli İmam Hatip Orta Okulu inşaatlarında incelemelerde bulundu.

İlk olarak Devlet Hastanesi inşaatını  gezen Kaymakam İlyas Memiş burada hastane Başhekimi Uzm.Dr.Semih Songür’ den hastane inşaatı ve yerleşim planları hakkında bilgi aldı.

Buradan Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından yaptırılan Yüksek Öğrenim Öğrenci yurduna geçen Kaymakam İlyas Memiş burada şantiye şefi Mühendis İsmail Önder’ den bilgiler alarak 2016 öğretim yılında hizmete girecek olan yurt binasını gezdi.

Son olarak temeli atılarak inşaatına yeni başlanan 28 derslikli İmam Hatip Ortaokulunda incelemelerde bulunan Kaymakam İlyas Memiş’e şantiye şefi tarafından yapılan çalışmalar ve proje hakkında  bilgiler verdi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

2024 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle