Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 28 Haziran 2018 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Kaymakam Memiş, Akkayalılarla Buluştu

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş Akkaya Mahallesi’ni (Köyü) Ziyaret Etti

Geyve’de yapılan halk toplantıları kapsamında Kaymakam İlyas Memiş Akkaya Mahallesini ziyaret ederek halkın talep ve sorunlarını dinledi.

Programa İlçe Jandarma Komutanlığı Temsilcisi J. Astsb. Yaşar Cesur, İlçe Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Orman İşletme Müdürü Celalettin Kaba, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Merve Kahraman, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Doğan, İlçe Müftü V. Ahmet Yıldız, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hüseyin Saban, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Araştırma Görevlisi Halil Serin, İlçe Telekom Sorumlusu Ferhat Taş, Akkaya Mahalle Muhtarı Haluk Bülbül ve mahalle sakinleri katıldı.

Toplantıda mahalle muhtarı ve vatandaşlarımızın mahalleleriyle ilgili sorunları ve talepleri görüşüldü.

Kaymakam İlyas Memiş; halk toplantılarının vatandaşlarımızın sorunları ve taleplerinin mahalle sakinleriyle görüşülerek ve yerinde incelenerek tespit etmek için yapıldığını, vatandaşlarımızın bu talep ve sorunlarının ilgili kurumlara iletileceği ve çözülmesi için de gerekli takibin yapılacağını belirtti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1712 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle