Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Nisan 2018 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Spor, üst Haberler

Kaymakam İlyas Memiş başarıyı ödüllendirdi.

Geyve kaymakamı İlyas Memiş Türkiye Karate Şampiyonasında Dereceye Giren Geyveli Sporcuları Ödüllendirdi

59 ilden 2727 sporcunun katıldığı Türkiye Minikler Yıldızlar Karate şampiyonası 29 Mart 01 Nisan tarihleri Gaziantep ilinde yapıldı.

Gaziantep’te gerçekleşen Türkiye Minikler-Yıldızlar Karate Şampiyonasında yıldız erkekler kategorisinde 1. olan Emirhan Uygun, yıldız bayanlar kategorisinde 3. olan Miray Keleş, İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Doğan, Karate Antrenörü ve Dünya Karate Federasyonu Hakem Kurulu Üyesi Uğur Kobaş ve sporcuların aileleri Kaymakam İlyas Memiş’i makamında ziyaret etti.

Antrenör ve Dünya Karate Federasyonu Hakem Kurul Üyesi Uğur Kobaş’tan yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Kaymakam İlyas Memiş sporcuları başarılarından dolayı tebrik ederek altınla ödüllendirdi. Kaymakam Memiş sporculara önümüzdeki dönemde yapılacak müsabakalarda başarılarının devamını diledi.

Milli takıma girmeye hak kazanan Emirhan UYGUN, önümüzdeki aylarda Sırbistan’da yapılacak olan Balkan Şampiyonasında ülkemizi temsil edecek.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

1741 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle