Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 17 Mayıs 2011 | Geyve

Kaymakam Akbıyık, İnceleme ve Denetleme Amaçlı Köy Gezilerine Devam Ediyor…

 Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık ve Özel idare Müdürü Resul Şenel, köy muhtarlarının talepleri doğrultusunda yürütülen çalışmaları ve yapılanları yerinde görmek amaçlı köy gezilerine devam etti.

 Kaymakam Akbıyık ve Şenel ilk olarak Bağlarbaşı Köyünü ziyaret etti ve muhtardan talepleri doğrultusundaki yardımlar sonucu yapılanlar konusunda bilgi aldı. Muhtar Nuri Yıldırım köy içi bozuk yolar ve parke çalışmaları hakkında bili verdi. Kaymakam Akbıyık verilenler malzemeler ile çalışmaların bir an önce tamamlanmasını istedi. Kaymakamı gören kadınlar elma ikramında bulundu.

 Kaymakam Akbıyık ve Özel İdare Müdürü Şenel daha sonra Kızılkaya Köyünü ziyaret ederek Muhtar İlhami Dişil’den yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. Kaymakam Akbıyık, Kızılkaya Köyünde yapılanlar ile ilgili şunları söyledi: ‘ Kızılkaya Köyümüzde Devlet – Vatandaş işbirliği ile güzel şeyler yapılıyor. 12 bin m2 kilitli parke döşendi ve vatandaşlarımız çamurdan kurtuldu. Yine köy-des projesi kapsamında 170 m2 köy konağı inşaatı devam ediyor. Çalışkan muhtarımızın bir çocuk parkı yapmayı düşündüğünü de biliyorum. Bu köydeki çalışmalarda malzemeyi biz verdik, işçiliği vatandaş yaptı. Köy içi çalışmalarda kadın-erkek-çocuk demenden herkesin çalıştığını görmek çok güzel. Muhtarımızı ve Kızılkaya Köylülerini kutluyorum.’

 Foto&Haber:Namık CİHAN

 

 

 

717 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle