Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 03 Ekim 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Yaşam

Kaymakam Akbıyık’ın Bayram Mesajı

Geyve Kaymakamı İdris Akbıyık: “Bayramlar her zaman dostluk ve kardeşliğin gelişmesine, yardımlaşma duygusunun güçlenmesine vesile olmuştur.”dedi.

Kaymakam-idris-akbıyıkGeçmişten bugüne kazandırılan en büyük zenginlik ve manevi derinlik olan bayramlar toplumsal birlikteliği sağlayan, değerlerimizin hatırlandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı anlardır.

Sevginin, saygının ve hoşgörünün arttığı, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı, yoksulların gözetildiği, komşuların ve akrabaların unutulmadığı bayramlar, birlik ve beraberliğin gelişmesine ve toplumsal bağların güçlenmesine katkı sağlamaktadır.

Huzur ve mutluluğun, dostluğun, barışın, pekişmesine vesile olan, insanı insan yapan değerlerin yaşanmasına, paylaşılmasına, fırsat yaratan bayramların toplum hayatında eşsiz bir yeri vardır.

Bu vesile ile tüm Geyveli hemşerilerimizin ve mesai arkadaşlarımın Kurban Bayramını kutlar, sağlık ve esenlikler dilerim.

GEYVE KAYMAKAMLIĞI BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

KAYMAKAMLIĞIMIZ     KURBAN BAYRAMI BAYRAMLAŞMA PROGRAMI[04.10.2014]
YER: SAAT:
Halk ve  Memurlar İle  Kaymakamlık 14:00-14:30
Jandarma Personeli İle İlçe Jandarma Komutanlığı 14:30-14:45
Emniyet Personeli İle İlçe Emniyet Müdürlüğü 14:45-15:00
Şehit Ailelerini Ziyaret İkamet Adreslerinde  
1499 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle